Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista

  • 131 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια

Το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista Σάο Πάολο με 4 υπνοδωμάτια απέχει επίσης μόνο 600 μέτρα από το Μουσείο Itau Numismatica Herculano Pires. Το διαμέρισμα 131 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 8 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Για την εξυπηρέτησή σας, το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη.

Το Εμπορικό Κέντρο Cidade São Paulo απέχει μόλις 12 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόλις 350 μέτρα από σταθμό του μετρό Brigadeiro. Το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από την οδό Rua 25 de Marco. Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας επίσης βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδηγησης.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista Σάο Πάολο
Atp906 - Apto Na Bela Vista, Prox. Hospitais
Τιμή μόνο για κινητά

Atp906 - Apto Na Bela Vista, Prox. Hospitais

9.3
Άριστο 3 σχόλια
314 μ από το κατάλυμα
A-Mo Bela Vista
Τιμή μόνο για κινητά

A-Mo Bela Vista

10
Εξαιρετικό 2 σχόλια
314 μ από το κατάλυμα
USD 49 USD 44
ανά νύχτα
Um Refugio Aconchegante Perto Av Paulista-Trianon Masp
Τιμή μόνο για κινητά

Um Refugio Aconchegante Perto Av Paulista-Trianon Masp

9.4
Άριστο 53 σχόλια
617 μ από το κατάλυμα
USD 48 USD 43
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    3,6 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Κήπος
    • Σπα lounge

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 21:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista;
      Το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Itau Numismatica Herculano Pires.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista περιλαμβάνουν Οδός Rua 25 de Marco, Πλανητήριο Professor Aristoteles Orsini Planetarium καθώς και Εμπορικό Κέντρο Shopping Cidade São Paulo.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista;
      Η τιμή κράτησης στο το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista θα είναι 228$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Irashai και Cacau Show και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista;
      Η έκταση του το Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista αποτελεί 131 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes
    3,6 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento De 4 Quartos, 2 Suites Perto Da Paulista Σάο Πάολο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο